Kouzelník Pan Kravata

Oslava narozenin

Galerie

Programy pro děti

Reference

Dopřejte svým dětem opravdu kouzelné narozeniny plné neuvěřitelných zážitků!

Oslava narozeninKouzelnické vystoupení na oslavě narozenin je originální, vtipné, živé a interaktivní, děti se do něj po celou dobu zapojují a oslavenec se zapojí jako hlavní hrdina a užije si tak narozeninovou oslavu svých snů. Kromě neuvěřitelných vtipných kouzel si oslavenci užijí i balónkovou show a odnesou si z oslavy suvenýr v podobě vymodelovaného zvířátka. Program děti strhne už od prvního okamžiku a tak se i to nejvíce stydlivé dítě po chvíli zatouží zapojit do víru zábavy.Kouzelník na oslavu Představení je možné uspořádat pro děti jakéhokoli věku a skvěle se pobaví i rodiče. Narozeninové programy jsou objednávány opakovaně, což dokazují reference klientů, a široký repertoár kouzelníka Pana Kravaty umožní dětem pokaždé vidět nová kouzla.

Malá ukázka z vystoupení kouzelníka Pana Kravaty:

Kouzelník na oslavu narozenin Pan Kravata má v nabídce 2 programy za zvýhodněné ceny:

Velká narozeninová show – Velmi živé, vtipné a interkativní představení se zajímavými kouzly pro děti i dospělé. Na závěr kouzelník s dětmi vyčaruje i živého králíčka, kterého si mohou hladit. Představení je zakončeno balónkovou show. Kouzelník Pan Kravata k představení vozí i velké magické pozadí, které dotváří celkový dojem ze show. V případě více dětí je v ceně i zvuková aparatura. Délka programu je přibližně 60 min.

Cena: na dotaz

Program na celou oslavu – Třikrát větší zábava - tři představení v průběhu oslavy. Na začátek oslavy je plná kouzelnická show s vyčarováním živého králíčka na závěr, kterého si mohou děti hladit. Po vystoupení slavnotně předáme narozeninový dort. Druhé představení je balónková show - zábavnou formou se tvarují propracovanější balónkové modely a zvířátka a kouzelník oslavenci vyčaruje i velký balónkový klobouk a další překvapení. Pro starší děti je možný i balónkový workshop. Na závěr párty je moderní diskotéka, která baví malé i velké. Představení obsahuje profesionální ozvučení i disco osvětleni.

Cena: na dotaz

Pro info o narozeninových programech a termínech: 604857858

Kouzelník na oslavu narozenin

Další zábava na dětské narozeninové oslavy a doplňkové služby:

Malování na obličej

Face painting – vedle tvarování zvířátek z balónků je malování na obličej nejoblíbenější program na dětskou oslavu narozenin. Zajišťujeme profesionální malování na obličej, velmi milý přístup k dětem a množství motivů malování na obličej. Děti si mohou nechat namalovat na obličej či na ruku oblíbeného hrdinu z filmu či hry, pohádkovou postavu či jakékoli jiné nápady.

Dětská diskotéka - mini disco hry na oslavu narozenin

Mini disco je žádanou zábavou na oslavy narozenin. Dětskou diskotéku je možné zajistit pro děti všeho věku, k tomu samozřejmě přísluší i výběr písniček a formy diskotéky. Pro menší děti na oslavě hrají oblíbené dětské písničky a kouzelník si s dětmi může tancovat a dovádět s balónky. Známé tančky Ram-zam-zam, Chu-chu-wa, Hokey-pokey nečekejte, Pan Kravata má moderní playlist, který roztančí děti i rodiče. Pro starší děti, především slečny, je možné uspořádat diskotéku s výukou street dance. K mini disco je zajištěna profi zvuková i osvětlovací technika a tak si děti mohou užít pravou diskotéku a hry i v pohodlí domova.

Balónkové dekorace

Párty je možné oživit i rozmanitými balónkovými dekoracemi, jako je balónková brána nebo girlanda. Je možné vytvořit i samostatné héliové balónkové dekorace na stůl nebo podlahu. Oblíbené jsou také dekorace v podobě velikého čísla. Balónky mohou být latexové nebo fóliové, které jsou oblíbené pro lesklý vzhled různých tvarů a motivů. Dekorace je možné barevně sladit a vytvořit originální a netradiční motivy pro kluky i pro holky. Balónky lze nafouknout i héliem a děti si pak odnesou létající balónek jako suvenýr z narozeninové párty.

Originální narozeninové dorty

Zajistíme vám netradiční narozeninový dort na zakázku. Možnosti jsou neomezené. Populární je narozeninový dort v 3D formě, tedy ve tvaru nějaké postavičky, nebo patrový s oblíbeným 3D motivem na dortu. Oblíbené jsou motivy různých dětských animovaných filmů. Výběr z mnozství dortových korpusů, krémů a náplní, od čokoládových, vanilkových, tvarohových po čerstvé exotické ovoce. Dort je možné doplnit tématickými lízátky, sušenky či cupcake.

La Cravatta

Pan Kravata má i svůj club s divadélkem a dětským koutkem na Praze 8. Dokonalé místo pro oslavy narozenin, když si chcete oslavu jen bezstarostně užít. Zajišťujeme kompletní servis od programu, dekorací, nádherného rautu a nápojů. Pro dospěláky máme výběr toho nejlepšího Prosecca z Valdobbiadene. Podnik má plně vybavený bar a zázemí, posezení až pro 30 os., prostorný dětský koutek a pódium na kterém může probíhat program, který si užije celá rodina.

www.lacravatta.cz

Pozvánky na oslavu narozenin

Zde si můžete zdarma stáhnout originální vtipné vzory pozvánek na narozeninové oslavy.

Narozeninové pozvánky jsou připravené k vytištění. Text pozvánek na oslavu narozenin můžete dle vlastního uvážení změnit, nebo požádat přímo Pana Kravatu a ten Vám rád narozeninovou pozvánku upraví dle vašeho nápadu.

Narozeninová pozvánka pro klukyNarozeninová pozvánka pro holky

Narozeninová pozvánka Mickey MouseHello Kitti pozvánka na oslavu narozenin

Vtipná pozvánka na oslavu narozenin SimpsonoviPozvánka na oslavu narozenin Simpsonovi

Narozeninová pozvánka ke stažení Simpsonovi Simpsonovi pozvánka na narozeninovou oslavu

Pozvánka na narozky MadagaskarVtipná pozvánka na oslavu narozenin

Pozvánka na narozeniny Ice AgeVtipná dětská pozvánka na oslavu narozenin

Narozeninova pozvanka princezna barbiePrincezna barbie pozvanka na oslavu narozenin

Narozeninová pozvánka s IronnmenemNarozeninové pozvánky vzor spider man

Narozeninová pozvánka se šmoulyNarozeninové pozvánky vzor se šmouly

Narozeninová pozvánka s dynosauryNarozeninové pozvánky vzor s dinosaury

Pribeh hracek toy story pozvankaNarozeninová pozvánka pro děti toy story

Narozeninová pozvánka sro příšerkyNarozeninové pozvánky Priserky sro

Ja padouch mimoni pozvanka na oslavuMimoni vzor pozvánky na narozeniny

Film LEGO Příběh Batman pozvánkaLego pozvánka na oslavu narozenin batman

Detektiv Pikacu pozvanka na oslavu narozeninpozvánka detektiv pikachu film

Nádherná pozvánka na oslavu dětských narozenin RioKrásná pozvánka na oslavu pro děti Rio

Kontakty